Prečo nakupovať na fortuna-aurum.sk

 

... pretože kupujete slovenskú kvalitu

Zlatníctvo FORTUNA AURUM je čisto slovenská firma, založená v roku 1992. K našim hlavným činnostiam patrí výroba zlatých šperkov všetkých druhov. Už od svojho vzniku neustále zdokonaľujeme technologické postupy, aby sme zákazníkom mohli ponúknuť čo najširší sortiment šperkov s jedinečným dizajnom. Našou výhodou je aplikácia ručnej práce vďaka tímu skúsených zlatníkov. Aj preto sme hrdí na tisícky spokojných zákazníkov. Našou kvalitou sme si takí istí, že na šperky vyrobené v Zlatníctve FORTUNA AURUM poskytujeme 6-ročnú záruku. Považujeme za dôležité pripomenúť, že nákupom u nás podporujete slovenskú ekonomiku.

  

... pretože môžete mať poštovné zdarma

Pri nákupe nad 100 € v e-shope Zlatníctva FORTUNA AURUM je poštovné zdarma. Pri nákupe nad 200 € v e-shope Zlatníctva FORTUNA AURUM je poštovné  a zásielka kuriérom zdarma. Poštovné sa automaticky odráta v nákupnom košíku. Zákazník navyše dostane zdarma aj ozdobnú škatuľku na šperk.

 

... pretože ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne

Našu spoločnosť riadia naši zákazníci. Spokojný zákazník je pre nás najdôležitejší. Osobitný, partnerský prístup pre nás nie je len prázdne klišé, ale filozofia, ktorou sa riadime pri všetkých činnostiach.

 

... pretože poskytujeme nadštandardné služby

Zákazníkom dokážeme vďaka ručnej výrobe zhotoviť šperky podľa ich predstáv. Ponúkame tiež výrobu šperku z doneseného zlata, takže zákazník zaplatí len za prácu. Okrem toho vykonávame aj opravy a čistenie šperkov.

 

... pretože kúpou u nás ušetríte

Naše šperky majú punc rýdzosti zlata od Puncového úradu SR, takže máte záruku pravosti konkrétneho zlata. Na naše šperky poskytujeme 6-ročnú garanciu kvality a doživotný bezplatný servis. My šperky priamo vyrábame, nie sme len obchodníci s cudzím tovarom, a preto sú naše ceny neporovnateľne nižšie ako v iných, či už internetových, alebo i kamenných obchodoch. S nižšou nákupnou cenou súvisí aj vyššia výhodnosť použitia zlata a zlatých šperkov ako stabilného prístavu pre váš majetok. Investícia do zlata sa oplatí - najmä v súčasnej ekonomicky nestabilnej dobe si zlato a zlaté šperky trvalo držia svoju cenu.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.