Referencie našich zákazníkov

Dostala som na Vianoce nádherný briliantový prsteň od môjho snúbenca a chcem sa Vám srdečne poďakovať za tak krásny prsteň. Je vidieť, že ste si dali záležať a to je v dnešnej dobe pomaly jedinečný jav, ďakujem vám veľmi pekne, budem váš prsteň hrdo nosiť, krajší darček si ani neviem predstaviť.                                                                                                                                                                                                                                                                 Mária

 

Už dvakrát som objednávala od Fortuna Aurum, a som maximálne spokojná s mojimi prstenmi, určite si ešte niekedy objednám. Vrelo odporúčam, sú profesionáli, ochotný a milý. emoji:) Ďakujem! emoji:)                           Erika

 

Dobrý deň.

Včera som si od Vás prevzala objednávku (dámska retiazka 26427/Z zo žltého zlata).

Retiazka je nádherná, veľkosť perfektná.

Je to krásny darček od môjho manžela k narodeninám.

Hrdo ho budem nosiť, je to skvost vyrobený Vašimi zlatými rukami

Ďakujem a prajem pekný deň

Jarka 

 

Pani Žátecká, prichádzam s obrovským podakovaním!! Akože klobúk dolu pred Vami!! Tie náušnice sú také prekrásne, že ani nenachádzam slov, ako sa Vám poďakovať. Strašne sú nádherné, perfektne, dokonale vyrobené. Ja skutočne nemám slov!! :) Veľká preveľká vďaka!!!!!!

Vďaka ešte raz za všetko!! Srdečná vďaka!!

Miriam:)

 

Komunikácia s obchodom bola veľmi dobrá. Pani mi hneď volala, či bude prekážať, ak bude tovar o týždeň neskôr. Myslím, že pre zákazníka sú takéto informácie dosť dôležité. Mne osobne to nevadilo, a určite by sa dalo dohodnúť na rôznych riešeniach. Rozhodne obchod doporučujem. Ak budem v budúcnosti podobný tovar objednávať, určite otvorím stránky zlatníctva Fortuna Aurum ako prvé.

Gabika

 

Dobra komunikacia mili ludia,pekny tovar,rychla doprava

Babula

 

Objednala som si dámske náušnice, ktoré som videla na obrázku, ale boli mi malé, preto som si objednala väčšie a nebol problém s ochotou vymeniť a doplatiť rozdiel v cene. Obchodník reagoval hneď, komunikoval a všetko dopadlo v najlepšom poriadku. Mám naušnice, ktoré veľmi rada nosím a pristanú mi:)

Marcela

 

Nikde som nenasla také pekné zlaté náušničky ako práve cez internet v tomto obchode. Keďže som ich potrebovala v priebehu pár dní doručiť domov, pretože to mal byť darček, volala som do obchodu a s veľmi milou pani som sa dohodla na skoršom odoslaní tovaru ako bolo písané na stránke. Všetko dopadlo úplne skvelo a moja mamina sa vytešuje z nádherných náušníc, ktoré nechce dať z uší už nikdy dole. Nie len kvôli úžasnému prístupu ale aj rýchlemu dodaniu a kvalitnému tovaru obchod isto veľmi rada doporučím aj mojím priateľom a známym.
Ďakujem

Miroslava

 

"Ked potrebujem nejake sperky, jednoznacne idem do Fortuna Aurum. Poctiva rucna praca, profesionalny pristup, ochota a zmysel pre detail. Nemaju problem s roznymi odvaznymi navrhmi, ktore si vysnivate."

Marian

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.